Obrazy z mchu

Ściany z mchu

Obraz z mchu – niecodzienna ozdoba domowego wnętrza

Obraz z mchu to doskonały sposób na wprowadzenie do domu zieleni w naprawdę efektownym wydaniu. Możesz u nas kupić gotową realizację, ale też zamówić obraz według własnego projektu. Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne, by tworzyć oryginalne kompozycje: różne rodzaje mchu oraz chrobotka reniferowego w aż 16 kolorach! Wszystkie obrazy z mchu wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każda realizacja jest wyjątkowa i unikatowa. Nie ma drugiej takiej samej. Obrazy z mchu nie wymagają podlewania ani pielęgnacji, zapewniając tym samym kontakt z zielenią przy minimalnym nakładzie pracy. Zobacz, jak potrafią wzbogacić wystrój!

Rodzaje dostępnych mchów

Chrobotek reniferowy – to tak naprawdę porost występujący w Europie Północnej. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że stanowi pokarm reniferów. Naturalnie występuje w kolorze jasnym- siwym. Jest ręcznie zbierany, impregnowany i barwiony przy użyciu naturalnych barwników. Przez swoją plastyczność i różnorodność kolorystyczną daje nam ogromne możliwości. Możemy z niego stworzyć np. logo firmy, ścianę zdobiącą restaurację lub po prostu ścianę w mieszkaniu czy biurze.

dostępne kolory:
zdjecie2-optimal

Kulisty – występuje w lasach wielu krajów Europy, również w Polsce. Jest starannie zbierany i poddawany procesowi impregnacji przy użyciu ekologicznych składników. Jest bardzo trójwymiarowy. Końcówki jego włosków są w delikatnie błyszczące w głęboko zielonym kolorze, co nadaje bardzo eleganckiego i designerskiego wyglądu, podnoszącego prestiż wykończenia pomieszczenia. Działa bardzo kojąco a jego wygląd jest bardzo naturalny. Idealnie nadaje się do pokoju wypoczynkowego, biura czy poczekalni.

Płaski – również występuje w lasach wielu krajów Europy. Pozyskiwany jest w dużych płatach przez co idealnie nadaje się do użycia w zielonych ścianach. Najczęściej jest używany jako wypełnienie do zielonych ścian z mchem kulistym ale można go wykorzystać również oddzielnie. Dzięki swoim zaletom możemy go użyć w efemerycznych projektach- targach czy projektach architektonicznych. Jest to najtańszy rodzaj mchu.

zdjecie5

Galeria realizacji

Jakie są zalety obrazów z mchów i porostów?

Jesteś zainteresowany . ?

Skontaktuj się z nami


    Zadzwoń
    +48 730 230 545
    Zadzwoń
    Przewiń do góry