Systemy wertykalne

Sztuczne rośliny – zieleń bez konieczności serwisowania

System ANS to jedyny odpowiedni system do zastosowania na fasadach budynków. Jego unikalna budowa, niewielki rozmiar i waga, łatwość w montażu i konserwacji sprawiają, że użycie go na fasadach staje się bardzo proste. Rośliny w nim hodowane są przy użyciu ziemi, co sprawia, że rozwijają się w swoim naturalnym środowisku. Uprawa roślin rozpoczyna się około 3-4 miesięcy przed montażem. Są one starannie sadzone w modułach i wieszane na pionowych konstrukcjach, tak aby jak najlepiej mogły przystosować się do warunków.

System Minigarden

Minigarden® to marka z długoletnią tradycją w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań dla ogrodów wertykalnych na całym świecie. Unikalny modułowy charakter, konstrukcja i technologia sprawiają, że system wertykalny staje się idealnym rozwiązaniem dla projektów, od zielonych ścian i pionowych ogrodów po zielone przestrzenie o różnorodnych kształtach i rozmiarach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Pełna modułowość daje nam nieograniczone możliwości w aranżacji zieleni. Możemy tworzyć żywe kolumny wolnostojące, kolumny narożne, zielone ekrany, roślinne ścianki działowe- idealne zastostowanie do aranżacji przestrzeni biurowych, domowych, tarasowych. Mogą służyć jako zielniki do kuchni lub na balkon. Dzięki pełnej modułowości i łatwości montażu, sam będziesz w stanie zbudować swój ogród wertykalny.

Minigarden

Obecnie dostępne produkty systemu wertykalnego dla projektów inwestycyjnych to:

Minigarden®
Vertical

Minigarden®
One

Minigarden®
Corner

Zalety systemu Minigarden:

Zadzwoń
+48 730 230 545
Zadzwoń
Przewiń do góry